Reference

Tony Dexter

United Kingdom

I cannot recommend them highly enough!! They put my lovely Beemer into my life and everyday has been a total joy since. We have had lots of adventures, fun every day and she is so well behaved - I can take her anywhere and everywhere and she is loved by everyone she meets. She hasn't had a single problem and each yearly visit for her vet check-up confirms she is in perfect health and condition. She is highly intelligent (certainly knows how to get what she wants from me!!) and super protective, which I love. Thank you !!

Sándor Kiss

Kennel von UNIVERSUM, Hungary

Évtizedek óta imerem a Karmapa kennelt és Vladimírt. Dominikát a lányát csak egy éve, mikor Ureus II. Bruno nevű kanjával fedeztettem. Magas színvonalú, minőségi tenyésztői munkát végeznek. Egyre jobb és szebb kutyák születnek náluk. Ezt bizonyítja a rengeteg kiállítási eredmény, győztes cím. Ami viszont a legfontosabb, hogy boxereiket mindíg családtagként kezelik, ennyi év óta is rajonganak a fajtáért! Jó egészéget kívánok nektek a továbbiakhoz!

-----------

English: I know Karmapa kennel and Vladimir for many years and Dominika, his daughter, for a year when we did a pairing with her male, Ureus II. Bruno. They manage their kennel in a professional and high quality way. They breed nicer litters year by year. Their show results and many champion achievements also prove this. Above all the most important is that they consider their dogs as family members and they respect boxers after many years behind them. I wish them success and great health for the furthers!

Jana Babíčková

Kennel ENALRO, Czech republic

naše první setkání bylo na základě doporučení, spojili jsme se telefonicky probrali moje představy. Velmi ochotně jsme domluvili nezávaznou návštěvu, kde nám byla předvedena budoucí maminka (již březí). Měla jsem možnost poznat prostředí ve kterém bude moje budoucí princezna vyrůstat, z krátké návštěvy byla návštěva delší , poznali jsme i celou smečku. Už při našem prvním setkání my bylo jasné že stěně budu chtít z této stanice a budu čekat až se miminka narodí. Uplynul čas a přišla zpráva že jsou štěňátka na světě tak jsme domluvili další nezávaznou schůzku abychom viděli všechny miminka. Chovatelka byla velmi příjemná, odpovídala na všechny naše dotazy, štěňátka měli nádherné čistě prostředí a dávala jim veškerou lásku byli krásně voňavé, ve výborně výživové kondici. Poté jsme se domluvili na rezervaci štěňátka z vrhu M. Pravidelně jsme dostávali fotky a videa naší princezny a sledovali jak roste. Uplynul další čas a byl možný odběr, vše jsme domluvili, fenečku přebrali. K odběru jsme dostali balíček na první dny v domově. Pro velké množství chovatelů by tady příběh končil. Ovšem my jsme zůstali v kontaktu, velmi oceňuji chovatelský servis, který je poskytovány a je nadstandardní. Sešli jsme se na několik tréninku, kde jsem se naučila jak svoji princeznu předvést na výstavě. Kdykoliv, když nastane jakýkoliv problém mohu ihned volat a dostane se mi pomoci. Jsem neskutečně vděčná že každý úspěch můžeme prožívat spolu. Děkuji a 100% doporučuji, důvodů je několik- zde naleznete nadstandardně testované jedince, úžasný servis a v neposlední řadě novou rodinu a nové přátelé.

Viktorie Slaninová

Czech republic

S touto chovatelskou stanicí jsem nad míru spokojena. Vzhledem k tomu, že jsem si odtud s přítelem pořizovala své první štěně, ráda bych vyzdvihla přístup ze strany chovatelky. Vždy se vším poradila a především velmi oceňujeme jak nám vždy věřila a byla ochotna s čímkoliv pomoci.

Prostředí této stanice je více než skvělé. Pejsci jsou zde opravdu bráni jako členové rodiny a zároveň mají skvělé předpoklady pro svůj následný kynologický vývoj.

Za další velké plus považuji, obrovskou chuť ze strany chovatelky stále udržovat kontakt s novými majiteli štěňátek. Kdykoliv jsme potřebovali s čímkoliv poradit ať už ohledně tréninku, či stravy vždy nám bylo vyhověno.

Za nás jediná volba bude vždy LISBETH'S RAPTORS !

Jana Želinská

Czech republic

Naše setkání, to musel být osud! Hned po prvním telefonátu jsem věděla, že majitelka chovné stanice prostě ví, co dělá. Nejen, že poradí s jídlem, ale poradí i jak pejskovi pomoci, aniž byste museli k veterináři, kde do něj narvou chemii a vy tam necháte spoustu peněz. Má velké srdce, které bije pro VŠECHNY její psy. Kdykoli jí napíšu nebo zavolám, ochotně mi poradí, co dělat. Já osobně mám od Domči 2 krásné zdravé psy a jestli bych měla někoho doporučit, tak je to právě ona!!!

Abhishek Deshmukh

Singapore

We got our  boxer (Capone) from Dominika in 2016. We wanted an older adult with show potential and Dominka had the right dog for us.Capone was 3 years old when he came to us. It was the first time for them to ship their dog all the way to Singapore from Slovakia. Despite the complex process, Dominika and her father were extremely patient and responsive. They have many years of experience with the breed and the temperament and character of their dogs are the best I have ever seen.
Even after several years, we have stayed in touch and if we ever have any questions, Dominika with her experience with Boxers will always provide useful information. For these reasons, one of our close friends in Singapore also imported a puppy from Karmapa shortly afterwards.
Most importantly, we got the perfect dog we wanted. Capone has excellent temperament as a family dog. I could not ask for a better dog. He has adapted to a new family, a new country as an adult and is an integral part of our family. Here is him celebrating his 4th Bday with all of us!If you need a well bred and healthy boxer, look no further.